23.02.2019, Субота, 01:08

USD 26.9000

RUB 0.3950

EUR 30.4000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Мін’юст зареєстрував інформагентство AgroNews

01 грудня 2011

Міністерство юстиції України зареєструвало інформагентство AgroNews, про що було видано відповідне свідоцтво про реєстрацію КВ 271-134Р за підписом голови Державної реєстраційної служби Леоніда Єфіменка. Засновником нового інформагентства стала агенція Media Brand. Про це сьогодні повідомив аналітик аграрних ринків, керівник проекту «AgroNews» Руслан Швець.

Як повідомив ТК керівник проекту AgroNews Руслан Швець, засновником агенції є PR-агенція «Медіа Бренд». До офіційної реєстрації сайт www.AgroNews.in.ua працював у тестовому режимі як інтернет-видання. Наразі AgroNews позиціонує себе як головний портал аграрного бізнесу і як перше аграрне інформаційне агентство комплексної інформації. Ексклюзивне право на продаж реклами на порталі матиме PR-агенція «Медіа Бренд».
Вже на сьогодні ІА AgroNews здійснює моніторинг новин аграрного бізнесу у щоденному режимі, в тому числі й новин аграрної тематики у інформаційних випусках телеканалів і радіостанцій, подає стрічку новин ринку сільгоспвиробництва, забезпечує оперативний перегляд відео головних програм аграрного спрямування: «АгроКонтроль» (5-й канал), «Сільський час» (ЕРА), «Сільрада» та «Околиця» (Перший національний). Крім того, AgroNews розпочав анонсування подій аграрного сектору, в тому числі й виставок аграрної продукції та сільгосптехніки.
«Однією із наших конкурентних переваг є те, що AgroNews має власний медіа-хол, у якому вже проведено декілька круглих столів та прес-конференцій учасників ринку. Також на порталі AgroNews вже постійно проходять веб-конференції з онлайн-трансляцією на сайті за участі керівників департаментів профільного міністерства і державних агенцій, очільників галузевих асоціацій та експертів агробізнесу. Протягом найближчого часу AgroNews планує оголосити про початок проекту відео-прес-конференцій», - повідомив Руслан Швець.
«Працюючи у новому форматі, ми готові до співпраці з керівниками підприємств агропромислового комплексу, експертами, інформаційними агентствами та комерційними установами. ІА «AgroNews» є соціально відповідальною медійною структурою, відкритою для реалізації спільних проектів та їх інформаційного супроводу. На сьогодні поле діяльності AgroNews є доволі таки широким: від постійного висвітлення завершення земельної реформи в Україні до новинок високотехнологічного обладнання для сільгоспвиробників. На черзі у нас проведення щотижневих тематичних круглих столів, запуск дошки оголошень для вітчизняних фермерів та створення каталогу компаній і персоналій агроринку», — додав керівник проекту ІА AgroNews.