18.07.2018, Середа, 04:25

USD 26.1800

EUR 30.6300

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Фонд Устина Мальцева підтримав святкування Дня Європи в Херсоні (ФОТО)

19 травня 2015

У третю суботу травня в Україні традиційно відзначається День Європи. У цей день, 16 травня, в Херсоні відбулася низка заходів, присвячених цьому святу. У межах святкування відбулася дитяча творча виставка від художнього колективу «Оригінал» за підтримки Центру Європейської Інформації міста Херсона та Благодійного Фонду Устина Мальцева.

Для херсонців і гостей міста в обласної бібліотеки ім. О. Гончара було представлено більше 100 дитячих робіт у різних техніках і жанрах - живопис, монотипія та інші ексклюзивні техніки. Юні художники від 5 до 15 років кожен по-своєму розкрили тему «Європейські мотиви».

Роботи дітей відгукнулися в серці кожного присутнього на заході. Всі малюнки наповнені теплими, світлими яскравими барвами, емоціями, почуттями і щирістю. І це дає кожному з нас віру в загальне світле майбутнє. Представники фонду Устина Мальцева підтримали юних талановитих учасників свята, подякували їм за яскраву святкову програму, подарований прекрасний настрій і особливо за їхні перші, але вже впевнені, кроки у створенні шедеврів живопису і мистецтва. Більше того, благодійники нагородили лауреатів призами, які допоможуть їм у подальшому творчому розвитку.

«Святкування Дня Європи для України і українців стало дуже важливою й актуальною подією. І це пов'язано з тим, що у нас багато спільних ідеалів, ми по-європейськи мислимо. Наша країна, з її культурною спадщиною здатна посісти гідне місце в Європі. Ми покладаємо пов'язані з цим надії на молоде покоління. Українська молодь виступає за розвиток України в європейському напрямку. І Благодійний фонд Устина Мальцева завжди готовий підтримати нові і старі проекти, спрямовані на підтримку підростаючого покоління і майбутнього нашого міста та України», - прокоментувала представник фонду Ольга Лясковська.