23.02.2019, Субота, 01:33

USD 26.9000

RUB 0.3950

EUR 30.4000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Солдати батальйону "Суми" отримали амуніцію від Київської регіональної організації миротворців

10 липня 2014

9 липня, на одному з блокпостів Луганської області, відбулася передача військового обмундирування солдатам батальйону територіальної оборони «Суми», який несе службу безпосередньо у зоні АТО. Завдяки небайдужим жителям Сумської області та членам Київської регіональної організації миротворців (КРОМ) вдалося зібрати понад 800 тисяч гривень, на які для українських військовослужбовців були придбані засоби індивідуального захисту, рації, спальні мішки, палатки та інша необхідна в умовах бойових дій амуніція.

Як заявив Голова КРОМ, Генерал-майор запасу Володимир Попович, ця партія допомоги приурочена Дню українських миротворців, який відзначатимуть 15 липня. За його словами, з перших днів АТО, організація миротворців активно включилася у процес допомоги українській армії. «Спочатку ми збирали гроші для Міністерства оборони, потім перечислювали гроші безпосередньо на рахунки військових частин. Але останні декілька партій гуманітарної допомоги ми постачаємо власними силами: зв’язуємося з командирами частин та батальйонів, дізнаємося про потреби солдат, знаходимо підприємства, які можуть забезпечити якісне обладнання, збираємо гроші і передаємо вантаж безпосередньо до місць несення служби», розповів Володимир Попович.

Висловлюючи вдячність за надане обмундирування, командир батальйону «Суми» підполковник Павло Герасимів подякував сумчанам, які приєдналися до збору коштів на потреби військових. За його словами, навіть моральна підтримка української армії з боку українців суттєво впливає на зміцнення бойового духу особового складу. Він відзначив, що саме такої допомоги чикали бійці, котрі до цього часу спали в сирих землянках чи на нарах без матраців. Сучасні радіостанції, котрими також забезпечили батальйон, допоможуть особовому складу встановити повний зв'язок з усіма армійськими підрозділами, що дуже важливо не лише з точки зору координації дій, але й безпеки особового складу.

«Добре екіпірований солдат – запорука успішного завершення бойових дій. Кожний командир вам скаже, що не ставить перед собою за мету домогтися перемоги будь-якою ціною, головне – виграти війну з мінімальними втратами. Знаючи стан справ із забезпеченням українських солдатів, ми не могли залишитися осторонь. Кожний, хто взяв участь у зборі коштів і закупівлі амуніції, радий, що вніс свою крихту у встановлення миру та спокою на території України і збереження життів українських військовослужбовців» - заявив заступник голови КРОМ Владислав Глазунов.