UA | RU
14 лютого 2020, 19:40 34

МОЗ готує стратегію розвитку на десять років вперед

Частину стратегій міністерства вже ухвалив уряд
Фото: МОЗ. УНІАН
Частину стратегій міністерства вже ухвалив уряд

Як повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я, МОЗ працює над Національною стратегією здоров’я нації до 2030.

За словами глави міністерства Зоряни Скалецької, на сьогодні в МОЗі працює 8 міжвідомчих груп, які розробляють стратегії на 5-7 років, яких до вересня 2019 року не було.

Як відомо, Національна стратегія здоров'я нації - це цілі cталого розвитку, тобто орієнтири, яких потрібно досягнути до 2030 року за допомогою кільканадцяти стратегій, що розробляються або планують розробити МОЗ України.

У міністерстві уточнили, що декілька стратегій вже було ухвалено урядом. Зокрема, це Стратегія розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яких можна запобігти проведенням імунопрофілактики на період до 2022 року; Стратегія забезпечення біологічної безпеки та біологічного захисту за принципом "Єдине здоров’я” на період до 2025 року та план заходів її реалізації; Державна стратегія протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та вірусним гепатитам на період до 2030 року; Державна стратегія розвитку системи протитуберкульозної медичної допомоги населенню; План заходів щодо зниження рівня опромінення населення радоном та продуктами його розпаду, мінімізації довгострокових ризиків від поширення радону в житлових і нежитлових будівлях, на робочих місцях на 2020-2024 роки.

Нагадаємо, раніше МОЗ повідомило, що в Україні за минулий тиждень зареєстровано вісім летальних випадків внаслідок грипу.


Скальський Владислав Володимирович
Голова Вінницької обласної державної адміністрації
Олександр Бондаренко
Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Кириленко Павло Олександрович
Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації
Всі досьє »