UA | RU
25 серпня 2011, 09:00 5

МВФ відвідає Україну у жовтні

Відправка чергової місії МВФ в Київ перенесена на кінець жовтня
Відправка чергової місії МВФ в Київ перенесена на кінець жовтня
Спеціальний радник директора-розпорядника Фонду Девід Ліптон повідомив про це після зустрічі з представниками української влади у Вашингтоні.
Візит наступної місії МВФ в Україну перенесено з кінця серпня на кінець жовтня. Про це повідомив спеціальний радник директора-розпорядника Фонду Девід Ліптон.
Зі слів Ліптона, на зустрічі він наголосив на "великому значенні сильних політичних заходів і реформ для подолання відставання" в реалізації узгодженої Україною з МВФ економічної програми і "завершення її другого огляду". За правилами Фонду завершення подібних контрольних оглядів відкриває шлях до виділення державі-позичальнику програмних коштів.
Зі своєї сторони, згідно з прес-релізом, українська влада "знову підтвердила свою прихильність" досягненню програмних цілей і виконанню взятих на себе зобов'язань, названих в документі "очікуваними заходами".
З 1 вересня Ліптон заступає на посаду першого заступника директора-розпорядника МВФ. Зокрема він, очевидно, буде займатися діалогом Фонду з Україною, повідомляє  Zaxid.net. 
Раніше повідомлялося, що місія МВФ  приїде до України 29 серпня домовлятися про умови наступного траншу кредиту за схемою stand by.
Нагадаємо, Україна отримає два транші МВФ по 1,5 млрд доларів кожен до кінця поточного року, повідомив раніше перший заступник міністра фінансів Анатолій Мярковський.

Погуляйко Юрій Михайлович
Голова Волинської обласної державної адміністрації
Гусєв Юрій Веніамінович
Голова Херсонської обласної державної адміністрації
Всі досьє »