Про це повідомляє RegioNews з посиланням на прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля у Telegram.
Відповідно до плану:
"У цьому плані дуже чітко прописані строки і відповідальні за його виконання. Це питання має бути серед пріоритетних для всіх міністерств та особисто міністрів. За результатами виконання рішень Президента та РНБО будуть відповідні висновки", — додав Денис Шмигаль.
Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що 49 прокурорів Хмельницької облпрокуратури оформили інвалідність. Медіа оприлюднили перелік імен усіх прокурорів. Після скандалу керівника Хмельницької обласної прокуратури Олексія Олійника було звільнено з посади.
Згодом Міністерство охорони здоровʼя за підсумками перевірки скасувало частину висновків про встановлення інвалідності військовозобовʼязаним, які були надані центрами медико-соціальної експертизи (МСЕК).
Президент Володимир Зеленський 22 жовтня провів засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО). Серед ухвалених рішень – ліквідація МСЕК до кінця цього року.
Після засідання РНБО генеральний прокурор України Андрій Костін оголосив про свою у відставку з посади.
Перші результати службового розслідування показали, що найбільше прокурорів отримали групи інвалідності у Хмельницькій і Черкаській областях.
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що було звільнено керівництво Центральної медико-соціальної експертної комісії та керівники профільного департаменту Міністерства охорони здоров'я, який відповідає за координацію діяльності МСЕК.
У середу, 23 жовтня, через скандал із МСЕК звільнили Олександра Завроцького, директора Департаменту охорони здоров'я Хмельницької ОВА.
Сьогодні, 25 жовтня, стало відомо, що на Рівненщині звільнили сімох керівників МСЕК.
Крім того, після скандалу з фейковими інвалідностями з керівництва Податкової служби звільняються 16 людей.