Як повідомляють джерела RegioNews, видання отримують пропозиції на комерційній основі видалити матеріали стосовно Трубіцина і Фесика.
Зокрема, онлайн видання Delo.ua зняло з публікації новину від 27 квітня про те, що Трубіцин та Фесик вимагали 100 тис. доларів та долю в бізнесі від київського підприємця у галузі освіти Олега Попова.
Наразі новина на сайті недоступна, однак вона все ще зберігається у кеші Google.
У видаленій з сайту новині повідомлялося з посиланням на статтю RegioNews, що, як стверджує київський підприємець Олег Попов, Трубіцин разом з Фесиком вимагали у нього хабар у 100 тисяч доларів за можливість взяти в оренду приміщення в Оболонському районі, а також хотіли отримати 30% з майбутніх прибутків освітнього проєкту Попова.
Як розповів Попов, він зустрічався з особисто з Фесиком, який заявив: "Давай нам 100 тис. доларів за рішення про передачу в оренду, а потім ми хочемо отримувати 30% від прибутків цього бізнесу".
Нагадаємо, 9 лютого 2022 року НАБУ викрило Владислава Трубіцина на отриманні більше 1 млн грн хабаря. Того ж дня САП повідомила депутату про підозру за статтю "прийняття пропозиції, обіцянки чи отримання неправомірної вигоди посадовцем".
За версією слідства, депутат у змові зі своїм помічником, директором комунального підприємства, заступниками директорів двох КП і наближеною до депутата особою організували незаконну схему для забезпечення перемоги в електронних торгах на право розміщення точок сезонної пересувної торгівлі. 16 лютого 2023 року Вищий антикорупційний суд розпочав розгляд справи Трубіцина по суті.
Варто зазначити, раніше головний редактор видання "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов повідомив, що Трубіцин, імовірно, вже був судимий. Журналіст опублікував фото рішення Ізюмського міськрайонного суду Харківської області, в якому йдеться, що Трубіцин підробив посвідчення інспектора з енергонагляду і вирушив з "документом" проводити перевірки на ринках Харкова.
Також нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що депутат Київради Владислав Трубіцин за період із серпня по листопад 2022 року організував чотири благодійні аукціони, метою яких було оголошено збір коштів на допомогу ЗСУ та загонам територіальної оборони. На кожному з таких аукціонів збиралося близько 3-4 млн гривень, що за підсумками чотирьох заходів становило 14,5 млн гривень. При цьому ці аукціони мають ознаки шахрайства – депутат не відзвітував про отримані на аукціонах кошти, також відомо, що в аукціонах брали участь підставні особи.