Тут не працюють заклади громадського харчування, усі магазини, окрім продуктових, не їздить громадський транспорт
Про це пише Regionews з посиланням на ІА АСС.
Як розповів голова Кіцманської райдержадміністрації Олексій Добровольський, у районі вирішили дотримувалися тієї постанови, яка видана урядом.
У неділю, 2 серпня ми провели засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. На ньому звернули увагу на те, що в першу чергу необхідно закрити кафе і ресторани, які виявилися розсадником хвороби. Призупинили також роботу торгівельних закладів, ринків окрім продуктових рядів. Також зупинив роботу і громадський транспорт. Намагаємось організувати довезення медиків та працівників установ, які забезпечують роботу громад району. Магазини продають лише продукти та товари першої необхідності", - сказав Добровольський.
Він розповів, що під час засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС епідеміологи заявили, що зростання кількості хворих COVID-19 у районі пов'язане, в основному, із недотримання протиепідемічних заходів під час святкування весіль.
Головною причиною такого швидкого зростання кількості хворих епідеміологи називають масові заходи, пов'язані з весіллями і забавами. Там порушували навіть елементарні вимоги, коли було дозволено влаштовувати заходи на 50 осіб чи на певну площу, то було значне перебільшення людей у приміщеннях. Зараз усіма подібними випадками займаються правоохоронні органи та епідеміологічна служба", - додав голова РДА.
Нагадаємо, спалах коронавірусу в Кіцманському районі став основною причиною різкого зростання кількості хворих на Буковині минулого тижня. За останні сім днів у Кіцманському районі на COVID-19 захворіли понад 150 людей.
Нагадаємо, міська влада Луцька відмовилася посилювати карантин, хоч місто відноситься до найнебезпечнішої зони із поширення Covid-19. Того ж дня мери Тернополя та Івано-Франківська виступили проти посилення карантину в їхніх містах.
Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)