Про це повідомляє Офіс генпрокурора, передає RegioNews.
Майже годину, починаючи близько 20:40 до 21:30, російська армія атакувала місто безпілотниками. У Харкові пролунали понад 10 вибухів. Під ударами ворога були два райони міста.
У Слобідському районі зафіксовано влучання по складських приміщеннях біля житлового кварталу. Отримала вибухове поранення 14-річна дівчинка. Також троє людей, серед яких 5-річний хлопчик, чоловік 71 років та 70-річна жінка, зазнали гострої реакції на стрес.
У Київському районі внаслідок атаки безпілотників пошкоджені будинки, гаражі, автомобілі, будівлі цивільних підприємств. Постраждали 9 людей, серед них пʼять жінок та четверо чоловіків. У них – гостра реакція на стрес та поранення.
Нагадаємо, власлідок атаки у місті виникли чотири осередки займання, руйнації та пошкодження будівель. Найбільша пожежа площею 2500 кв. метрів сталася у виробничій будівлі.
Раніше повідомлялося про 11 постраждалих у Харкові.