Про це повідомляє RegioNews із посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.
Загальні бойові втрати загарбників з 24.02.22 по28.06.26 орієнтовно склали:
Нагадаємо, українські військові продовжують нищити ворога на фронті. На цей раз прикордонники показали, як накривали вогнем російські боєкомплекти. Оператори БпЛА підрозділу РУБпАК "Прайм" виявили та знищили ворожу гармату Д-30, вантажівку з БК, інженерну техніку, автомобіль та мотоцикл.