Про це повідомили у ДСНС, передає RegioNews.
Після ворожої атаки в одному з приватних будинків спалахнула пожежа.
Під час її гасіння росіяни знову відкрили вогонь по місцю роботи надзвичайників.
Серед особового складу ДСНС постраждалих немає. Водночас унаслідок повторного удару пошкоджено пожежну автоцистерну.
Нагадаємо, що у ніч на 23 червня російські війська атакували енергетичний об’єкт ДТЕК на Дніпропетровщині.