Про це повідомляють Telegram-канали, передає RegioNews.
За даними місцевих пабліків, вибухи та густий чорний дим було видно з різних районів міста. Вогонь охопив резервуари нафтового терміналу, розташованого у Вугільній гавані.
Губернатор Санкт-Петербурга Олександр Бєглов підтвердив факт атаки безпілотників і заявив, що сили протиповітряної оборони нібито збили три дрони над містом.
За повідомленнями моніторингових OSINT-ресурсів, на оприлюднених фото видно густий дим над територією підприємства. Локацію події підтверджує також видимість Лахта Центру на горизонті.
Санкт-петербурзький нафтовий термінал є одним зі стратегічних об’єктів інфраструктури РФ у Балтійському регіоні.
Підприємство займається перевалкою, зберіганням і бункеруванням рідких вантажів.
Це не перша атака на об’єкт – у 2024 році безпілотники вже намагалися вразити термінал.
Нагадаємо, на початку квітня українські військові атакували важливий НПЗ у РФ. Він розташований на відстані 1400 км від України. "Башнефть-Новойл" – один із найбільших иробників високоякісних мастил (суднових, гідравлічних, моторних). Потужність з первинної переробки нафти становить близько 7 млн тонн на рік.
Читайте також: "Удар помсти". Чому російських "яструбів війни" обурюють обстріли України