Про це пише інтернет-видання "Полтавщина", передає RegioNews.
Суд призначив йому 3 роки позбавлення волі, однак звільнив від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 1 рік.
За матеріалами справи, чоловік із народження має ВІЛ та перебуває на обліку в спеціалізованому медичному закладі.
Відомо, що стосунки з неповнолітньою відбувалися за взаємною згодою, однак пара не використовувала засобів контрацепції. Згодом дівчина завагітніла та народила дитину, а під час медичного обстеження у неї виявили ВІЛ.
Чоловіку було повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 155 та ч. 3 ст. 130 Кримінального кодексу України – статеві дії з неповнолітньою та свідоме зараження ВІЛ.
Під час судового розгляду обвинувачений заявив, що попереджав дівчину про свій діагноз, однак це не вплинуло на рішення пари не використовувати засоби захисту.
Суд врахував, що обвинувачений раніше не судимий, має дитину, позитивно характеризується та не перебуває на обліку у нарколога чи психіатра. Потерпіла та її законний представник претензій до нього не висловлювали.
Вирок передбачає обов'язки для засудженого:
Нагадаємо, у Кривому Розі викрили схему торгівлі людьми до країн Близького Сходу. Це відбувалось під виглядом працевлаштування у п’ятизіркових готелях. Наразі 38-річна сутенерка вже отримала підозру від правоохоронців.