Про це повідомила поліція області, передає RegioNews.
Внаслідок зіткнення електроскутера та автомобіля Mitsubishi Pajero загинув керманич скутера.
За даними поліції, водій легковика, 1987 року народження, мешканець Рогатина, не переконавшись у безпечності маневру, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив наїзд на скутер, яким керував чоловік 1979 року народження, житель Бурштина.
Внаслідок аварії потерпілий отримав травми, несумісні з життям, і загинув на місці події. Водій автомобіля був тверезий..
За фактом ДТП розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 КК України. Досудове розслідування триває.
Нагадаємо, на Київщині Nissan влетів у Audi. Аварія сталась на 52 кілометрі автодороги сполученням Київ-Одеса поблизу міста Біла Церква. Внаслідок ДТП постраждали 64-річна та 68-річний пасажири Audi та водій Nissan. Їх госпіталізували медики.