Про це повідомила столична поліція, передає RegioNews.
Відомо, що фігурант отримав через месенджер повідомлення від "куратора" з країни-агресора з пропозицією підпалювати автомобілі за винагороду. Йому обіцяли 2 000 доларів, але грошей він так і не дочекався.
Нещодавно до поліції Києва надійшло повідомлення про займання автомобіля Ford у Солом'янському районі.
На місце події швидко прибули рятувальники ДСНС та слідчо-оперативна група. Встановлено, що підпал було здійснено за допомогою легкозаймистої рідини.
Слідчі затримали чоловіка. Йому повідомлено про підозру. Зловмиснику загрожу до 10 років позбавлення волі.
Нагадаємо, у Харкові повідомили про підозру 19-річному хлопцю. Відомо, що він підпалював автомобілі за грошову винагороду. Підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави.