Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, передає RegioNews.
Сили ППО вночі збили над областю 39 ворожих дронів. Наразі триває ліквідація наслідків атаки, на місцях працюють всі екстрені служби.
У Дніпрі та районі виникли кілька пожеж. Пошкоджені багатоповерхівка, приватні будинки, господарські споруди, гаражі, є руйнування на території підприємств. У Павлограді також пошкоджене підприємство, виникла пожежа.
По Нікопольщині ворог ударив FPV-дронами та артилерією. Снаряди влучили в райцентр і Покровську громаду, загорівся приватний будинок.
За попередніми даними, загинула одна людина. У Дніпрі кількість постраждалих зросла до 26. Чотирнадцять із них перебувають у лікарні, решта лікуватимуться вдома. У тяжкому стані 55-річний чоловік із 70% опіків тіла – лікарі борються за його життя.
Нагадаємо, у ніч на 20 вересня російська армія завдала комбінованого удару по території України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного та наземного базування. Сили ППО збили або подавили 583 повітряні цілі.