Про це повідомляє RegioNews із посиланням на столичні Telegram-канали.
"Чоловіки починають приходити після комендантської години, щоби встигнути оновити дані. До 16 липня залишається менше тижня", — йдеться в повідомленні.
Зазначається, що на відео потрапив Деснянський ЦНАП в Києві.
Напередодні заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко у коментарі Суспільному заявила, що можновладці прирівняли військово-обліковий документ у застосунку "Резерв+" до оновлення даних в ЦНАП або ТЦК та СП.
Посадовиця наголосила, що оновити дані через застосунок можна набагато швидше, ніж офлайн.
Згідно з чинним законодавством України, постановою Кабміну, електронний військово-обліковий документ юридично має таку ж силу, як і паперовий. У застосунку Резерв+ достатньо заповнити необхідну інформацію, а формування електронного військового квитка взагалі відбувається миттєво. Для порівняння послуга оформлення електронного військово-облікового документа в ТЦК в середньому забирає 30 хвилин. Це лише оформлення, без часу в черзі, без вашої дороги туди і назад, а очікування документа забирає до п'яти робочих днів, — пояснила Катерина Черногоренко.
Нагадаємо, з 18 травня вже два мільйони громадян скористалися послугами для оновлення персональних даних та оформлення військово-облікових документів через мобільний застосунок Резерв+.
Також повідомлялося, що з 25 червня, після уточнення облікових даних у ЦНАПі, українці можуть отримати військово-обліковий документ із QR-кодом, за яким перевірятимуть дійсність цього документа. Він має таку ж саму юридичну силу, як і в паперовій формі, за наявності QR-коду.
Читайте також: Шалені черги в ТЦК, блокпости у містах і Резерв+: як минув перший тиждень з новим законом про мобілізацію