Для цього щодня кількість осіб, що одужали, має бути більшою від кількості інфікованих
Про це повідомляє пресслужба Київського політехнічного інституту, передає RegioNews.
Дослідники проекту використали нейронну мережу для отримання короткострокового прогнозу кількості хворих в Україні і зокрема Києві у період із 6 по 20 травня.
Для України на п’ятнадцятиденному відрізку часу з 6 травня характер розвитку пандемії набуває більш чіткого лінійного характеру з рівнем "плато" – 400-550 нових інфікованих на день. Такий характер розвитку процесу може продовжитися до третьої декади травня 2020 року, протягом якої ймовірно настане пік пандемії", - йдеться в повідомленні.
Вони припускають, що пандемія може піти на спад, коли щодня кількість осіб, що одужали, буде більшою від кількості інфікованих. Середня абсолютна похибка прогнозу не перевищує 2.2%.
Кількість щоденно видужалих людей в Україні наближається до кількості щоденно інфікованих людей, 14.05.20 цей баланс одноденно був навіть позитивним", - зазначають у КПІ.
Команда проекту очікує, що в третій декаді травня цей баланс може стати стійко позитивним, що засвідчить початок спаду пандемії.
Нагадаємо, 16 травня в Україні зафіксовано 17858 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19, за добу зафіксовано 528 нових випадків.