Про це він написав у Telegram, передає RegioNews.
За словами Оленича, завдяки закритій мережі передача інформації виробнику чи іншим стороннім особам неможлива.
"Система регулярно перевіряється відповідними органами безпеки, працює понад п’ять років і жодних подібних інцидентів за цей час не зафіксовано", — каже керівник цифрової трансформації столиці.
Нагадаємо, раніше "Схеми" оприлюднили розслідування, що в Україні встановлено сотні тисяч китайських камер відеоспостереження, які, за словами журналістів, передають інформацію на сервери, підконтрольні китайському виробнику.
На першому місці за популярністю — камери виробництва компанії Hikvision, на другому місці — Dahua (Китай). Обидві продовжують працювати та платити податки в російський бюджет. В Україні компанії внесли до списку міжнародних спонсорів війни, але продаж систем відеоспостереження не заборонено, і камери працюють по всій Україні, заявили журналісти.
Вони не виключають ризик передання інформації з китайських пристроїв у Росію на тлі тісної співпраці КНР із країною-агресором.
Раніше також стало відомо, що спецслужби Росії могли роками отримувати відео з камер спостереження по всій Україні, які працюють на російському програмному забезпеченні TRASSIR і відправляють дані на сервер у Москві.