Про це заступник начальника ГУР Міноборони генерал-майор Вадим Скібіцький повідомляє в інтерв'ю "РБК-Україна".
"Дійсно, по цих ракетах, які ви назвали, відбулося зростання виробництва. Це приблизно в 3-4 рази. Так, росіяни виготовляють приблизно сорок, тридцять ракет, в залежності від типу. Менше – "Кинжалів", до шести одиниць. Рівень виробництва зараз навіть трішки більше, ніж це було до війни", - заявив Скібіцький.
При цьому, він додав, що велику кількість ракет зі свого арсеналу противник використав з жовтня по січень.
"Якщо ми проаналізуємо, то березень, квітень були доволі – не скажу, що спокійні – але застосування тоді ракетного озброєння було найменшим, починаючи з жовтня. Окупанти накопичили свої резерви, відновили виробництво по більшості позиціях, змінили або навіть удосконалили тактику застосування і ракетного озброєння, і безпілотних літальних апаратів. Результат таких заходів ми побачили в травні. Особливо якщо брати показники по безпілотних літальних апаратів. Їх було використано найбільше, починаючи з жовтня минулого року", - додав представник ГУР.
Водночас, Скібіцький прокоментував появу у Брянській області рф протикорабельного комплексу "Бал". Згідно з його словами, розвідка має підтверджені дані, що росіяни активно працювали над тим, щоб модернізувати його і отримати можливість застосовувати по наземних цілях.
Нагадаємо, уночі 23 червня росіяни вдарили крилатими ракетами Х-101/Х-555 з чотирьох бомбардувальників Ту-95мс. Атаку було спрямовано на військовий аеродром у Хмельницькій області.