UA | RU
25 серпня 2011, 09:30 7

У 2012 на Буковині збудують 11 нових шкіл

Усі буковинські школи 1 вересня будуть готові розпочати навчальний рік, у тому числі й 2 новозбудовані сучасні школи – у селі Молодія Глибоцького району та Кам’яній на Сторожинеччині.
Усі буковинські школи 1 вересня будуть готові розпочати навчальний рік, у тому числі й 2 новозбудовані сучасні школи – у селі Молодія Глибоцького району та Кам’яній на Сторожинеччині.
Як повідомили RegioNews у прес-службі Чернівецької ОДА, до 1 вересня 2012 року в Чернівецькій області буде збудовано 11 нових загальноосвітніх навчальних закладів. Щодо інших недобудованих шкіл краю, глава облдержадміністрації відзначив, що незавершені школи незабаром добудують: "Обов’язково всі школи будемо добудовувати. Щоправда, нині є питання до тих, хто свого часу приймав рішення про будівництво шкіл без урахування демографічної ситуації". 
До прикладу, зауважив керівник крайової виконавчої влади, при кількості 140 дітей у селі Куликівка Герцаївського району будується школа на 400 місць. "Зараз ми працюємо за формулою, згідно якої відкриваємо не тільки школу, а й навчально-виховний заклад – частина приміщень будівлі відводиться для школи, а частина для дитячого садка", – сказав Михайло Папієв. Крайова влада зобов’язалася цьогоріч на 70% забезпечити потребу дітей області дошкільною освітою, а в наступному році, запевнив голова облдержадміністрації, на Буковині охоплення маленьких краян дошкільною освітою буде стовідсотковим. 
Ще одне проблемне питання у буковинських школах зокрема та держави загалом – відсутність в окремих школах внутрішніх вбиралень. "Ми поставили завдання до кінця 2012 року, щоб усі існуючі школи Чернівецької області були цілковито забезпечені внутрішніми вбиральнями, – відзначив Михайло Папієв. – Цього року вже влаштовано 93 таких вбиральні". Для того, аби забезпечити підвіз дітей до школи, до Дня знань Чернівецька область отримає 30 шкільних автобусів. "Діти мають діставатися до навчального закладу безпечно і комфортно", – підкреслив керівник крайової виконавчої влади.


Погуляйко Юрій Михайлович
Голова Волинської обласної державної адміністрації
Гусєв Юрій Веніамінович
Голова Херсонської обласної державної адміністрації
Всі досьє »