17.11.2018, Субота, 04:51

USD 27.6500

RUB 0.4070

EUR 31.4000

Київ

+17°
C

Публікації »

Новини » Анонси

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

День Незалежності США – що і як святкують американці

04 липня 2018

Четвертого липня американці відзначають найбільше національне свято - День Незалежності.

4 липня 1776 року тринадцять штатів східного узбережжя Америки проголосили незалежність від Британської імперії і перестали бути її колоніями. Декларацію Незалежності було одноголосно підтримано тринадцятьма штатами на конгресі в Філадельфії. Серед підписантів був майбутній президент США Томас Джефферсон.

 

Навіть після проголошення незалежності, протистояння з Британською імперією не припинялось аж до підписання Паризької угоди 1783 року, яка поклала край війні на користь незалежній Америці.

Перші святкування розпочались практично одразу після проголошення Декларації і відзначались публічними читаннями Декларації та військовими парадами.

Найбільш витонченими і першими організованими були святкування в Філадельфії в 1777 році. Багато з елементів святкування в Філадельфії згодом стали традицією. Так, наприклад, серед традицій започаткованих на святкуваннях в Філадельфії 1777 року є вшановування кольорів прапора, проведення параду, а також феєрверки. Там же заклалась і традиція проголошувати тости – по одному тосту за кожний штат.

Зараз невід’ємною частиною святкування є проголошення промов, святкові заходи, паради і, звичайно, шоу феєрверків, які проводяться практично у всіх містах Сполучених Штатів.

Цього року, найбільше шоу феєрверків очікується в Нью-Йорку. Його відвідують більше трьох мільйонів людей.

Хоча поліція Нью-Йорка не виявила «очевидних загроз», мер міста Білл де Блазіо заявив, що на вулицях будуть працювати співробітники Департаменту боротьби з тероризмом та добре озброєні поліцейські.

Поліція Бостона також заявила, що в день святкування в місті буде посилено заходи безпеки. Місцеві правоохоронці будуть використовувати дрони для спостереження за натовпом під час феєрверків, яке, за повідомленнями, відвідають 500 тисяч глядачів.