07.12.2019, Субота, 12:06

USD 23.5000

RUB 0.3600

EUR 26.0000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Відео »

Фотоподія »

Московських мусульман обурив крокодил у дитячій книжці

27 травня 2013

Московських мусульман обурила ілюстрація у дитячій книжці Мойдодир Корнія Чуковського, яка була видана у Ростові-на-Дону.

Зокрема, обурення викликала картина, що ілюструє знаменитого крокодила. У книзі крокодил зображений зі сторінкою, скрученою, як газета, на якій видніється арабська в'язь. Прихильники ісламу побачили у ній сторінку з Корану і нагадали про захист почуттів віруючих, передає "Кореспондент".

"Зверніть увагу, що тримає в руці крокодил!! Неважко здогадатися, що у нього в руці сторінка зі Священного Корану! Що це, для чого це? Ми зв'язалися з редакцією і там підтвердили факт намальованої сторінки", - пише журналіст порталу Islam.Ru . Зазначимо, що за правилами поводження зі священної мусульманської книгою, виривати і носити з собою сторінки заборонено.

Також мусульмани зазначають, що книгу із намальованим крокодилом, який тримає в руці нібито сторінку з Корану, можуть занести у "брудне" місце. "Важливий і той момент, що дитяча книжка може опинитися у будь-якому місці, у тому числі і брудному, а разом із книжкою опиниться і вищевказана сторінка", - сказано у статті.

Нагадаємо, що минулого року у Бельгії вибухнув скандал навколо історії, що сталася в одній зі шкіл передмістя Брюсселя Уккеле в кінці минулого тижня. За повідомленнями місцевих ЗМІ, викладач ісламу ліцею Athenee Royal став свідком того, як під час перерви в одного зі школярів стався напад епілепсії. Однак замість того, щоб викликати карету медиків, педагог почав читати сури з Корану.