23.02.2019, Субота, 01:04

USD 26.9000

RUB 0.3950

EUR 30.4000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

В Україні запускають щоденну ділову газету "Капитал"

08 квітня 2013

8 квітня видавництво «Ділова преса країни» заявило про початок випуску щоденної ділової газети «Капитал». Про це йдеться у повідомленні прес-служби видавництва.

Щоденна газета виходитиме російською мовою на 16 смугах і буде включати вибрані статті ділового видання Financial Times. Крім друкованої версії планується також запуск ділового інтернет-порталу capital.ua, передає Телекритика.


Основа «Капиталу» - аналітичні статті про бізнес, фінанси, економіку, політику в Україні та світі. Видання прагне розповісти про події, аналізувати тенденції, будувати на їх основі прогнози. Однією зі складових «Капиталу» стане розділ «Коментарі та думки», в якому власні і запрошені колумністи дадуть ексклюзивний погляд на події, що відбуваються.

Позицію шеф-редактора, який курирує газету, глянцеві додатки, а також сайт capital.ua , зайняв Олександр Бердинських. Раніше він працював шеф-редактором ІА «Українські новини», був головним редактором щоденної ділової газети «Економічні вісті», брав участь у запуску журналу «ДеньгиUA».

«Щоденні ділові газети сьогодні мають серйозні перспективи. Незважаючи на те що читачі пересичені всілякої інформацією, якісного контенту катастрофічно не вистачає. Ділова аудиторія відчуває потребу в аналітиці, що допомагає приймати рішення. Упевнений, ми зможемо запропонувати дійсно унікальні матеріали », - зазначив Олександр Бердинських.

Редакцію щоденної газети «Капитал» очолив Олексій Непомнящий, який раніше працював в російській газеті «Ведомости», а також у видавничому домі «Коммерсант», журналі SmartMoney, проекті Slon.ru.

Видавництво «Ділова преса країни» повідомляє також про ліцензійну угоду з видавництвом The Financial Times Ltd. Згідно з умовами цієї угоди, «Капитал» буде публікувати обрані матеріали Financial Times.

«На наш погляд, на ринку ділових ЗМІ України існує дефіцит якісних ділових видань, хоча потреба в аналітиці, фінансових та економічних новинах дуже велика, і зростає з кожним днем. Маючи можливість публікувати статті Financial Times, ми задаємо для" Капіталу "високий стандарт якості Маючи можливість публікувати статті Financial Times, ми задаємо для" Капіталу "високий стандарт якості», - сказав директор видавництва «Ділова преси країни» Ілля Чудновський.

«У Financial Times понад 80 медіа-клієнтів по всьому світу, яким надана ліцензія на публікацію певної кількості статей FT для надання міжнародного погляду на події. Ми раді мати такого клієнта як "Ділова преса країни"», - сказав Каспар де Боно, керуючий директор B2B Financial Times Ltd.