23.05.2018, Середа, 21:40

USD 25.9400

EUR 30.5000

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Голові міськрайонного суду на Сумщині загрожує до 10 років ув'язнення

19 березня 2013

Голова Глухівського міжрайонного суду на Сумщині підозрюється у скоєнні низки злочинів, у числі яких значаться внесення неправдивих відомостей до автоматизованої системи документообігу суду, одержання хабара у великому розмірі, винесення неправосудного вироку з корисливих мотивів, за які їй загрожує до 10 років ув'язнення.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області, передає Укрінформ.
"Суддя підозрюється в тому, що вона з порушенням закону взяла на себе розгляд кримінальної справи за обвинуваченням двох осіб у контрабанді і за хабар у сумі 76 тисяч гривень призначила їм покарання, не пов'язане з реальним позбавленням волі, винісши тим самим неправосудний вирок", - йдеться у повідомленні.
За інформацією прес-служби, згодом суддя вчинила ще одне протиправне втручання в автоматизовану систему документообігу з метою взяти на себе розгляд іншої кримінальної справи. За цими фактами заступником Генерального прокурора України було складено письмове повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, яке голові Глухівського міськрайонного суду вручено 14 березня.
Згідно зі згадуваними у повідомленні статтями Кримінального кодексу України судді загрожує максимальне покарання у вигляді позбавлення волі строком на 10 років із конфіскацією майна. Як повідомляє прес-служба, до вирішення питання про порушення за вказаними фактами кримінального провадження суддя продовжує виконувати свої посадові обов'язки.