07.12.2019, Субота, 11:54

USD 23.5000

RUB 0.3600

EUR 26.0000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Відео »

Фотоподія »

На каналі «Рада» стартував медіа-проект «Експертна Рада»

24 січня 2013

23 січня у прямому ефірі парламентського телеканалу «Рада» відбулося перше експертне обговорення Дня Соборності як об’єднуючого чинника. Телеміст відбувся на базі Інформаційного агентства «RegioNews» у форматі міжрегіональної конференції за участі експертів із чотирьох регіонів України.

За словами директора каналу «Рада» Василя Климчука, проект тривалістю 50 хв прямого ефіру буде щотижневим і матиме назву «Експертна рада».
Інформаційне агентство «RegioNews» володіє сучасним технічним обладнанням для проведення міжрегіональних відео-прес-конференцій і має вагомий досвід здійснення включень у прямий ефір провідних українських телеканалів. Тому канал «Рада» обрав ІА «RegioNews» як надійного партнера для організації фахових експертних обговорень», - наголосив Василь Климчук.
Проект передбачає спілкування у прямому телевізійному ефірі гостей каналу «Рада» та експертів з різних куточків України, які знаходяться в медіа-холах партнерської мережі ІА «RegioNews».
«Спілкування відбувається за допомогою технології міжрегіональних відеоконференцій. Завдання цього проекту – створити загальнонаціональний дискусійний майданчик у медіа-просторі для експертів, журналістів, політичних та громадських діячів з усієї України. Експертна думка не повинна «зависати у повітрі», а мати реальні наслідки у межах законодавчої ініціативи. Саме тому ми обрали своїм партнером парламентський канал «Рада», − повідомив координатор проекту, політичний експерт Іван Слободяник.
В «Експертній раді» взяли участь політологи з Києва, Дніпропетровська, Житомира та Сум. Міжрегіональна експертна дискусія відбулася на тему «Соборність України».