20.06.2019, Четверг, 00:41

USD 26.1000

RUB 0.3970

EUR 29.2000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

У Запоріжжі скажений кіт покусав людину

07 листопада 2012

У Запоріжжі зафіксований випадок сказу. Хворобу виявили у домашнього кота, який покусав свою господиню. Наразі вона та ветеринар, який обстежував тварину проходять лікування. Про це повідомив начальник Головного управління ветеринарної медицини у Запорізькій області Сергій Дегтяренко, інформує AgroNews.

Власниця кота звернулася до ветеринарного лікаря з підозрою на отруєння кота. Проте у клініці не змогли встановити правильний діагноз. Тому вже через кілька днів кіт покусав господиню.
«При лабораторному вивченні матеріалу – мозку кота, було встановлено, що тварина була хворою на сказ», - сказав Сергій Дегтяренко.
Наразі власниця кота та ветеринар, який обстежував кота проходять лікування. Також триває вакцинація домашніх тварин, які проживають неподалік.
Як повідомив начальник Головного управління ветеринарної медицини, за 9 місяців у Запорізькій області було зафіксовано 73 неблагополучні пункти щодо сказу. Для того, щоб виправити цю ситуацію необхідно проводити пероральну вакцинацію диких тварин.