23.02.2019, Субота, 01:31

USD 26.9000

RUB 0.3950

EUR 30.4000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Земельна реформа спрямована на захист інтересів сільгоспвиробників - Президент

10 жовтня 2012

Реалізація земельної реформи в Україні, вдосконалення відповідного законодавства насамперед мають на меті захист інтересів сільгоспвиробників і власників земельних паїв. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю представникам ЗМІ після відкриття новозбудованого СП «Київський обласний хлібопекарський комплекс» на Київщині. Про це RegioNews повідомили у прес-службі Президента.

«Ця реформа спрямована, перш за все, на інтереси сільськогосподарського виробника, власника паїв. Насамперед ці закони будуть захищати його права», - сказав Глава держави. Водночас він наголосив: до завершення процесу громадського обговорення не буде вживатися жодних кроків, не підтриманих самими селянами.

Ухвалення відповідних законів, зауважив Президент, забезпечить не лише успішне просування аграрної реформи, а й створення сучасної системи регулювання відносин на ринку землі.

Говорячи про нещодавно ухвалені парламентом зміни до Земельного кодексу щодо придбання права власності на землю, Президент зазначив: «Закон дозволяє іноземним компаніям та інвесторам викуповувати тільки ті землі, на яких вони будують свої підприємства». Він додав, що йдеться про загальновизнану у світі практику, яка має застосовуватися і в Україні. «Тому що ми будуємо сучасну країну, а всі інші розмови навколо цього питання безпідставні», - резюмував Президент.