14.12.2019, Субота, 00:14

USD 23.3000

RUB 0.3670

EUR 26.0000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Відео »

Фотоподія »

На Херсонщині за перемогу на окрузі самовисуванець бореться із УДАРівцем

09 жовтня 2012

На Херсонщині у мажоритарному окрузі № 183 є два очевидних лідери – УДАРівець Андрій Путілов та самовисуванець Ігор Поддубченко. Про це у вівторок, 9 жовтня, під час прес-конференції в ІА RegioNews розповів керівник дослідницьких програм компанії «СоцІнтел» Руслан Павленко.

«Якби вибори до Верховної ради відбутися наступної неділі, то на 183 окрузі така ситуація: кандидат від партії УДАР Андрій Путілов отримав би найбільший відсоток з усіх - 18,2%. Одразу ж за Путіловим іде самовисуванець Ігор Поддубченко, який отримав би за нашими підрахунками 16,5%. Путілов в останній час втратив підтримку в пригороді Херсону та селах округу. Ставка на «малі» кроки та роздача пайків себе перестала виправдовувати. Натомість Поддубченко вирвався на друге місце та зменшує відрив від суперника. Сьогодні їхні рейтинги в межі соціологічної похибки», - сказав Руслан Павленко.

Водночас експерт зазначив, що попри безперечне лідерство Партії регіонів як партії у виборців округу, кандидат-мажоритарник від ПР Василь Федін займає, згідно опитувань, лише 3 позицію і має 8,5%.

Решта кандидатів отримали б такий відсоток голосів:
Анатолій Кичинський, ВО Батьківщина – 8%
Олег Лахненко, КПУ – 5,1 %
Люди, які не визначилися з вибором – 34,3%

Опитування проводилося 12-17 вересня 2012 року, вибірка 2055 громадян. Похибка дослідження 2,2 %.
--
ТОВ "СоцІнтел" - дослідницька компанія, заснована 2010, яка спеціалізується на проведенні якісних соціологічних досліджень, інформаційно-аналітичній роботі, та організації адаптації результатів аналітики у практичні інструменти реалізації соціальних проектів. Колектив ТОВ "СоцІнтел" продовжує традиції свого попередника - колективу «Інституту системного аналізу та впровадження соціальних проектів «Соцінтел», що ефективно працював по регіональній проблематиці близько 10-ти років - з 1998 по 2007 рік. Керівник дослідницьких програм компанії - Руслан Павленко.
Сайт компанії http://socintel.org/