23.02.2019, Субота, 01:06

USD 26.9000

RUB 0.3950

EUR 30.4000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

На Першому національному відбулася прем’єра програми AgroNews

04 червня 2012

Головні новини аграрного бізнесу, ексклюзивні інтерв’ю з власниками сільськогосподарських підприємств, огляд преси та інформаційних сайтів аграрної тематики. З усіма цими темами можна буде ознайомитися у програмі AgroNews, прем’єра якої відбулася 4 червня 2012 року у ефірі Першого національного.

За словами редактора програми Анастасії Кисліциної, інформаційно-аналітична програма AgroNews виходитиме на Першому національному щопонеділка о 18:30, а відеозапис програми можна буде переглянути на Головному порталі новин аграрного бізнесу www.AgroNews.in.ua.

«Відео-продакшн, медіа-менеджмент та промо-супровід нового телепродукту здійснює PR-агенція Media Brand, яка на сьогодні є одним із лідерів інформаційного супроводу аграрного бізнесу в Україні», - наголосила Анастасія Кисліцина.

Як повідомив директор Media Brand Віталій Ігнатуша, програма AgroNews є логічним продовженням успішної реалізації інформаційних проектів командою фахівців PR-агенції, адже «протягом 2011 року Media Brand створив інформаційну програму «АгроКонтроль», яка наразі виходить в ефірі 5 каналу щовівторка о 22:00 з повтором щосереди о 18:15 і є однією з найбільш рейтингових програм аграрної тематики в українському телеефірі».

PR-агенція Media Brand – українське піар агентство, яке засноване 2008 року. Media Brand входить до комунікаційної групи System Media Invest і надає послуги зі зв'язків з громадськістю, стратегічного PR-консалтингу та медійних комунікацій. PR-агенція Media Brand надає послуги зі стратегічного PR-консалтингу та медійного менеджменту очільникам центральних і місцевих органів державної влади, лідерам політичних партій та ключовим гравцям аграрного бізнесу. Основними послугами PR-агенції Media Brand є PR-консалтинг, реалізація PR-компаній, політичні технології, медіа-менеджмент, щоденний моніторинг електронних та друкованих засобів масової інформації, відео-продакшн (створення телевізійних програм, агітаційних, рекламних і промо-роликів, подієва відеозйомка) та створення газети «під ключ».