23.05.2018, Середа, 21:35

USD 25.9400

EUR 30.5000

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

На Буковині школи стають майданчиком для агітації Партії регіонів

28 вересня 2012

У Чернівецькій області в селі Коновка за депутата від Партії регіонів агітують у місцевих школах. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ. Як інформує RegioNews, в одній зі шкіл агітації сприяє «соціальний працівник». Адміністрація школи при цьому не приховує своїх намірів сформувати позитивну думку громади про кандидата Артема Семенюка, котрий балотується в народні депутати за 204 виборчим округом. Спостерігач ОПОРИ помітив, що у дворі навчально-виховного комплексу цього села замість державного прапора України відтепер майорить прапор Партії регіонів. Окрім того, спостерігач зафіксував на камеру агітаційну листівку Артема Семенюка, що була розміщена на вхідних шкільних дверях. Директор школи розповіла, що агітаційна продукція в школі поширюється за сприянням «соціального працівника». У школі він використовує частину приміщення для своєї роботи.

«Ми прийшли до них, щоб сказати, що це недобре! Проте, чи усвідомлює директор у своїх діях порушення – невідомо. Здається, що ні, або робить вигляд. Ми звернулися до прокуратури, але поки що реакції ніякої нема. Можливо, перевіряють інформацію», − сказав координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області Назар Тимощук.

Дійсно, важко зрозуміти, наскільки усвідомлює свої дії директор, яка на камеру зізналась, що Артем Семенюк активно допомагає існувати їхній школі, купуючи принтер та ксерокс. Зі слів директора, Семенюк допомагає й іншим школам району.