23.05.2018, Середа, 19:32

USD 25.9400

EUR 30.5000

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

У Львові презентували кампанію Ради Європи проти сексуального насильства над дітьми

27 вересня 2012

Сьогодні у Львові оголосили про старт кампанії Ради Європи проти сексуального насильства над дітьми - "Кожна п'ята". В рамках кампанії ініційованої ELSA Україна (Європейська асоціація студентів правників) спільно з Радою Європи наступні 6 місяців відбуватиметься дослідження проблеми сексуального насильства над дітьми, всеукраїнський конкурс есе, благодійні акції та концерти. Завершиться кампанія у грудні маштабною конференцією у Києві. Проект має назву ELSA FOR CHILDREN.
Дослідницька група створена у рамках проекту існує в рамках проекту, організованого ELSA спільно з Радою Європи та відповідно до її кампанії "ONE IN FIVE" і має на меті охопити всі 42 країни, в яких існує ELSA. Проектним партнером з комунікацій є Кампанія Я ЛЮДИНА, що впроваджується НГО "Європейський вибір", ELSA Україна, ВСК БКОЗ та Агенція МЕДІА-ББЕНД.
"Даний проект буде реалізовано у всіх активних місцевих осередках організації, а саме: Ужгород, Львів, Івано-Франківськ, Острог, Ірпінь, Київ, Полтава, Суми, Одеса, Донецьк та Харків", - зазначила Яна Балод, національний координатор дослідження ELSA FOR CHILDREN.
Організація цього проекту полягає у створенні дослідницької групи для акумулювання інформації про стан сексуального насильства над дітьми в Україні, стимулюванні ратифікації Конвенції Ради Європи щодо захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, а також проведенні низки заходів з метою залучення громадськості та поширення інформації про проект.

"Для кампанії Залишайся Людиною це велика честь працювати разом із такими поважними партнерами. "Європейський вибір" з грудня 2011 року продовжує роботу порталу ВСІ РІВНІ, який був створений у рамках проекту ЕС Права жінок та дітей в Україні - Комунікаційний компонент. І те що ми знову підтримуємо ініціативу одного із наших проектних партнерів - Ради Європи, свідчить про тісну співпрацю громадських, студентських та міжнародних організацій у подоланні проблеми насильства, зокрема сексуального", - у своєму привітальному слові зазначив Виконавчий директор НГО "Європейський Вибір" Кирило Животовський.
Зараз орагнізатори працюють над підготовкою до оголошення Всеукраїнського конкурсу есе, який розпочнеться 1 жовтня. Також, партнери докладають спільних зусиль до пошуку партерів та спонсорів для організації низки інформаційних заходів на підтримку кампанії "Кожна п'ята"

Заплановані заходи в рамаках кампанії:

1. Тижні кіно - запропоновані фільми (вересень 2012 - березень 2013):
2. Благочинні концерти (жовтень 2012-березень 2013)
3. Місцеві/Всеукраїнські семінари (жовтень 2012 - березень 2013)
4. Всеукраїнський конкурс есе (вересень - листопад 2012)
5. Всеукраїнська конференція за підсумками конкурсу есе (8-9 грудня 2012)
6. Мовчазна акція (10 грудня 2012)

Мета проекту: сформувати світогляд української молоді стосовно неприпустимості існування насильства над дітьми. Цілі проекту: 1) вивчення сучасного стану захисту дітей від сексуальної експлуатації та насилля; 2) аналіз зібраної інформації; 3) поширення інформаційних матеріалів про проблематику проекту; 4) організація публічних заходів в честь захисту дітей від сексуального насильства; 5) залучення студентів та молодих юристів до вивчення проблематики проекту.

Презентація кампанії відбулась 27 вересня у Львові за сприяння Львівської міської ради. Заходи у рамках проекту відбуватимуться у підтримку Року Людини 2013, який організатори проголосять пізніше цього року.

Сторінка кампанії "Кожна п'ята" на порталі Я ЛЮДИНА - www.vsirivni.com.ua/elsa

Більше про проект, конкурс есе,
конференції, кіноклуби та благодійні заходи на
підтримку кампанії дізнавайтеся на порталі "ВСІ РІВНІ"
www.vsirivni.com.ua