21.10.2019, Понеділок, 13:29

USD 24.9000

RUB 0.3800

EUR 27.7000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Сьогодні у Києві відзначають Всесвітній день без автомобіля

22 вересня 2012

У суботу, 22 вересня, киян та гостей міста запрошують провести день, не використовуючи автомобіль. У Всесвітній день без авто натомість пропонується проїхатися містом на велосипеді або погуляти у пішохідній зоні. Про це RegioNews повідомили у прес-службі КМДА.

Відомо, що велика кількість автомобілів у місті призводить до погіршення екології та зменшення публічного простору, що належить пішоходам, – місць для прогулянок та відпочинку. Тому більшість міст у Європі намагається зменшити використання автомобільного транспорту та розвивати альтернативні види – громадський та велосипедний транспорт.
Тож 22 вересня з 12-00 у Києві працюватиме пішохідна зона на вулиці Володимирській біля Будинку учителя. Щоб кияни могли відчути справжній шарм пішохідних вулиць, тут гратимуть музиканти, діти зможуть розмалювати крейдою асфальт, а дорослі – випити кави, а ввечері потанцювати на майданчику.