17.07.2018, Вівторок, 16:45

USD 26.1800

EUR 30.6300

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

На Сумщині будується найпотужніший в Європі елеватор

17 липня 2012

Як повідомили RegioNews, у Сумській області буде побудований найпотужніший в Європі елеватор. У листопаді 2012 року ПАТ «Компанія Райз» планує ввести в експлуатацію третю і четверту черги зерносховищ на базі елеватора в с.Степанівка, що дозволить одночасно зберігати 488 тисяч тонн зерна. На сьогоднішній день елеватор здатний прийняти 308 тисяч тонн зерна.
За словами міністра аграрної політики України Миколи ПРИСЯЖНЮКА, котрий перебував 16 липня на Сумщині, будівництво такого об'єкту свідчить про великі перспективи країни в аграрному секторі.
«Тут будується найпотужніший в Європі елеватор. Це диктує час, динаміка розвитку аграрного сектору. І це свідчення перспектив і потужності нашої держави», - наголосив М. ПРИСЯЖНЮК.
За словами губернатора Сумщини Юрія ЧМИРЯ, сьогодні в області успішно вирішується питання забезпечення продовольчої безпеки. Для зберігання врожаю в 2012 році в області буде побудовано 10 елеваторів загальною потужністю 435 тис. тонн зерна.
Північне регіональне управління ПАТ «Компанія Райз» входить до складу найбільшого в Україні агрохолдингу «Укрлендфармінг». Обробляє понад 61 тис. гектарів землі, вирощує зернові і кормові культури, цукровий буряк, займається насінництвом.