17.07.2018, Вівторок, 16:42

USD 26.1800

EUR 30.6300

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

У вересні столичний метрополітен перейде на зимовий графік руху поїздів

17 липня 2012

Для забезпечення належних пасажирських перевезень в осінньо-зимовий період 2012-2013 років комунальне підприємство «Київський метрополітен» розробить та з 3 вересня введе в дію зимовий графік руху поїздів. Про це RegioNews повідомили у прес-службі КМДА.

Наразі фахівці коригують оперативні плани снігоборотьби, якими передбачено порядок, терміни, послідовність і засоби очистки від снігу колій, стрілочних переводів та прилеглих станцій. Також визначаються місця складування снігу на промислових майданчиках електродепо та погоджуються з районними шляхово-експлуатаційними управліннями Києва місця для складування снігу на звалищі міста.
Активно триває робота з ремонту та підготовки в зимових умовах рухомого складу, автомобільного, моторейкового транспорту, снігоочищувальної техніки.
На вагоноремонтному заводі метрополітену проведено капітальний та поточний ремонти 90 вагонів, також відремонтовано 7 ескалаторів, замінено 419 дефектних перевідних брусів, виконано поточний ремонт 17 стрілочних електроприводів.
Крім того, на об’єктах метрополітену проводять роботи з підготовки службово-виробничих приміщень, коригують графіки роботи освітлення, опалення тощо.