18.07.2018, Середа, 21:16

USD 26.2700

EUR 30.6000

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Юрій Чмирь: Промисловість Сумщини працює на наповнення бюджетів

25 травня 2012

У 2011 році підприємства Сумщини перерахували 515 млн гривень до місцевих бюджетів. Це найяскравіше свідчення того, що стабільна робота промисловості - запорука наповнення бюджетів всіх рівнів, вважає губернатор Сумщини Юрій Чмир. Під час щорічного звіту на сесії обласної ради 25 травня керівник регіону зазначив, що Сумщині вдалося не просто наростити динаміку промислового виробництва, а й збільшити надходження до бюджетів всіх рівнів, тим самим забезпечивши високий рівень соціального забезпечення. Про це RegioNews повідомили у прес-службі Сумської ОДА. За інформацією Юрія Чмиря, зараз Сумщина входить до п'ятірки лідерів за темпами збільшення доходів місцевих бюджетів і в першу десятку - за темпами зростання промислового виробництва. Ці дві сфери взаємопов'язані, вважає губернатор. Умови, створені в області для стабільної роботи підприємств та підтримки бюджетоутворюючих виробництв, дозволяють постійно нарощувати потужності, збільшувати обсяги, набирати людей і підвищувати зарплати.
Машинобудівні підприємства області у 2011 році за підтримки обласної влади змогли розширити ринки збуту і збільшити виробництво на 19,5%.
Флагман хімічної промисловості «Сумихімпром» за минулий рік збільшив обсяги виробництва в 2,5 рази, що дозволяє на 100% завантажити виробничі потужності підприємства. У 2012 році «Сумихімпром» планує розширення - почнеться будівництво нового сірчанокислотного цеху.
АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» минулого року здав в експлуатацію найбільший в Європі випробувальний стенд для насосів. Новий інвестиційний проект, який тут будуть реалізовувати, - будівництво нового ливарного цеху, який забезпечить роботою 800 осіб і дозволить збільшити виробництво в 2,2 рази.
За 2011 рік обсяг виробництва промислової продукції по області збільшився на 7,7%. Обсяг реалізованої продукції склав 18,2 мільярда гривень, що на 29,5% більше, ніж за 2010 рік.