23.05.2018, Середа, 21:41

USD 25.9400

EUR 30.5000

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

У 2012 році держава розвиватиме галузь тваринництва

25 травня 2012

На сьогодні українські аграрії демонструють зростання обсягів виробництва більшості видів сільськогосподарської продукції особливо у галузі рослинництва. Тому Уряд розробив ряд програм для стимулювання розвитку тваринництва. Про це сьогодні, 25 травня, у своїй доповіді в рамках Східноукраїнського аграрного форуму «Фінансування бізнесу: можливості в Україні та за кордоном» розповів начальник управління аграрної статистики та інформатизації Міністерства аграрної політики та продовольства України Андрій Білоченко, повідомляє кореспондент RegioNews.

 «У 2011 році Україна увійшла до трійки найбільших експортерів зерна, продовжувала бути провідним виробником олійних культур, експортером продуктів їх переробки. У поточному маркетинговому році кожна шоста тонна кукурудзи на світовому ринку є українського виробництва. Ми вийшли на значні позиції по виробництву плодової, овочевої, баштанної продукції та картоплі. На фоні світових тенденцій, темпи приросту валової продукції сільському господарстві в Україні в 2011 році були також рекордними і склали 17,5 %», - повідомив Андрій Білоченко на Східноукраїнському аграрному форумі.

Утім, стрімке зростання виробництва сільськогосподарської продукції торкнулося лише галузі рослинництва. Саме тому у 2012 році держава свою основну підтримку спрямувала саме на розвиток тваринництва.

«За минулий рік обсяг виробленої продукції тваринництва склав 42,9 мільярди гривень і зріс за період з 2008 року на 2,3 %. Ми сподіваємося, що запровадження нових програм, у тому числі національних проектів щодо молочного скотарства, дасть нам змогу  до 2015 року переламати цю негативну тенденцію і отримати приріст у тваринництві», – зазначив Андрій Білоченко.