23.05.2018, Середа, 21:32

USD 25.9400

EUR 30.5000

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Сьогодні у столичних судах розглянуть справи Луценка і Тимошенко

15 травня 2012

Апеляційний суд Києва у вівторок розгляне апеляцію екс-глави МВС України Юлія Луценка на вирок Печерського райсуду, яким його визнано винним у скоєнні посадових злочинів і засуджений до 4 років позбавлення волі.

Адвокат екс-міністра Ігор Фомін допускає, що рішення Апеляційного суду Києва за скаргою екс-голови МВС на вирок Печерського районного суду Києва колегія суддів винесе протягом двох днів, повідомляє Gazeta.ua.
"Мені здається, що за день судді не розглянуть і визначення по апеляції не винесуть. Дня два, напевно, їм треба, щоб дотримати "теоретичний політес", - розповів Фомін, прогнозуючи, коли може бути винесено рішення по апеляції Луценка і захисту. Фомін розповів, що на початку судового засідання у вівторок, швидше за все, захист екс-міністра заявить клопотання про відвід головуючого судді Івана Рибака, мотивуючи своє прохання тим, що суддя відмовив у проведенні судового слідства.
Захисник розповів, що скарги адвокатів Луценко досить об'ємні, тому їх оприлюднення також займе якийсь час. Після цього, як пояснив Фомін, суд оголосить суть апеляційних вимог, і потім будуть виступи апелянтів, після чого - представників держобвинувачення. "В принципі, я допускаю, що все може статися і за день", - висловив думку адвокат. Він в черговий раз підкреслив, що апеляційна скарга підлягає задоволенню у повному обсязі, але сильно засумнівався в тому, що колегія суддів буде враховувати юридичну аргументацію. Адвокат також нагадав, що рішення Апеляційного суду вступає в силу одразу після його оголошення, і можлива подача касації не зупиняє дії цього рішення.
Як очікується, також у вівторок, 15 травня, Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ розгляне касацію захисту екс-прем'єра Юлії Тимошенко на вирок "з газового справі". Захист екс-прем'єра вважає можливим винесення рішення в цей же день.