23.05.2018, Середа, 21:37

USD 25.9400

EUR 30.5000

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Янукович наголошує на створенні в регіонах привабливого інвестиційного клімату

15 травня 2012

Важливим завданням місцевої влади є робота над створенням привабливого інвестиційного клімату в регіонах. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час наради з діловими колами та керівництвом Донецької області. Про це RegioNews повідомили у прес-службі Президента.

«Економіка не може розвиватися без інвестицій. Коли ми говоримо про інвестиції, ми повинні розуміти, що гроші підуть туди, де це найбільш вигідно», - сказав Глава держави.
Сучасна економічна ситуація у світі вимагає від України якнайшвидшого втілення реформ, наголосив Президент. «Нам треба сьогодні не просто йти в ногу з часом, нам треба набирати швидкості», - сказав він.
Глава держави звернув увагу на важливість ефективного державно-приватного партнерства і необхідність посилення механізму міжрегіональної співпраці. «Дуже важливо створювати такі механізми державного управління, міжрегіонального, міжгалузевого співробітництва, які б працювали на підвищення рівня економіки», - зазначив Віктор Янукович.
Україні, переконаний Президент, потрібно йти шляхом інноваційного розвитку, зважаючи зокрема на нашу величезну сировинну базу, лише 18-19% якої переробляється в нашій державі. Глава держави висловив переконання, що цю ситуацію слід змінювати і збільшувати обсяги продукції з високою доданою вартістю.