18.07.2018, Середа, 04:24

USD 26.1800

EUR 30.6300

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Україна втрачає ринки збуту східних сусідів, не набуваючи європейських перспектив

12 квітня 2012

У найближчому майбутньому Україні нічного не залишиться, як стати країною-постачальницею сировини, вважає голова асоціації «Поставщики Митного Союзу» Олег Ногінський. «У найближчому майбутньому українські підприємства фактично залишаться без ринку збуту. В Європейському Союзі вони не потрібні, там є свої виробники, яких підтримують. А Митний Союз, у свою чергу, будує власні підприємства. Ємність українського ринку не дозволить таким підприємствам вижити, не то що нарощувати прибутки», - сказав Олег Ногінський під час конференції «Ризики економічної дезінтеграції та пошук нових форматів взаємодії між Україною та Євразійським Союзом».
Олег Ногінський також відмітив активний розвиток Митного Союзу, який вже зараз працює над прийняттям технічного регламенту, який суттєво відрізняється від регламенту Європейського Союзу та норм колишнього СРСР. Окрім цього, сьогодні відбувається економічна дезінтеграція колишнього радянського простору.
«Український продукт не може нормально працювати із Митним Союзом через технічний регламент, і може відчути проблему, що достатньо комфортний для її продукції ринок, де вона є досить затребуваною, виявиться закритим», - відмічає голова асоціації Олег Ногінський.
Він також відмітив, що в Україні немає мита на поставку продукції до країн СНД. У разі, якщо Україна підпише договір свобідної торгівлі із Європейським Союзом, вона перетвориться на відкриту кватирку, крізь яку будуть проходити товари на територію Митного Союзу. На думку Ногінського, країни Митного Союзу не допустять можливості проходу такої продукції на свій ринок.
«Дуже хочеться, щоб політики почули бізнес. Для бізнесу достатньо цікава можливість інтеграції у Митний Союз, і її треба розглядати не з точки зору політичної перспективи, а мовою простих цифр», - каже Олег Ногінський.