23.02.2019, Субота, 00:49

USD 26.9000

RUB 0.3950

EUR 30.4000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Присяжнюк: Розвиток сільських територій є пріоритетним завданням Міністерства

02 лютого 2012

Сьогодні, 2 лютого 2012 року, Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк з робочим візитом відвідав Полтавську область, де взяв участь в обласній нараді «Стан і перспективи розвитку сільськогосподарського виробництва та розвиток сільських територій». Очільник відомства відзначив важливість розвитку та підтримки села для становлення економіки держави, для чого, за його словами, буде розроблена Державна стратегія розвитку сільських територій. Про це повідомляє AgroNews.

«Протягом місяця ми презентуємо програму розвитку сільських територій, яка стане підтримкою у вигляді фінансів чи пільг. Для цього ми використаємо досвід, яким послуговуються в Європі та яким ми користувалися протягом 20-ти років незалежності. А земельна реформа, яка наразі впроваджується, забезпечить додаткові кошти та оновлену матеріально-технічну базу», - зауважив Микола Присяжнюк.
Стратегія розвитку сільських територій пропонує такі принципи управління, як децентралізація, розвиток самоврядування, координація дій органів місцевого самоврядування і місцевої виконавчої влади та програмне цільове забезпечення. На думку Голови Полтавської облдержадміністрації Олександра Удовіченка, ця програма сприятиме економічному зростанню регіону.
«У 2011 році Полтавщина зібрала рекордний врожай у 5,1 мільйонів тонн зернових. І надалі ми плануємо активно розвивати і рослинницьку і тваринницьку галузі. А державна програма розвитку сільських територій має посприяти цьому», - відмітив Голова Полтавської ОДА.