22.07.2018, Неділя, 13:57

USD 26.3400

EUR 30.8100

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Мер Одеси після зустрічі з Януковичем написав заяву про звільнення

05 грудня 2011

У п'ятницю в прес-службі Одеської міської ради повідомили, що мер Одеси Олексій Костусєв подав заяву про складання повноважень.

Офіційно цю інформацію поки ніхто не береться коментувати. Як пише «Коммерсантъ-Украина», пан Костусєв пішов у відставку у зв'язку з тим, що його діяльність на посаді міського голови не йде на користь рейтингу Партії регіонів. Серед можливих претендентів на цю посаду називають народного депутата Сергія Ківалова (Партія регіонів).
Про відхід Олексія Костусєва в суботу повідомила начальник управління інформації Одеської міськради Ганна Осипчук. "Олексій Костусєв дійсно пішов у відставку. Всі офіційні коментарі будуть не раніше понеділка", - заявила пані Осипчук. Джерела в мерії стверджують, що таке рішення мер ухвалив після зустрічі з президентом Віктором Януковичем.
Інформація про те, що одеський мер збирається піти у відставку, активно обговорювалася в ЗМІ протягом минулого тижня. Все почалося із заяви голови парламентського комітету з питань правосуддя Сергія Ківалова (Партія регіонів). Він сказав газеті "Комсомольська правда в Україні", що "ніяких чуток немає - Костусєву запропонували зайняти нову посаду, і він погодився". Після цього з електронної адреси управління інформації Одеської міськради журналістам було надіслано листа з коментарем Олексія Костусєва, в якому він настійно рекомендував голові комітету "не втручатися не в свої справи". Пізніше в одеській мерії поспішили відхреститися від цієї заяви, запевняючи, що електронний ящик був зламаний, а силові структури, зокрема СБУ, з'ясовують, хто за цим стоїть.
Кандидат від Партії регіонів Олексій Костусєв був обраний мером Одесі 31 жовтня 2010 року. За підсумками виборів він набрав 50,8% голосів, обійшовши на 20% свого найближчого конкурента Едуарда Гурвіца, який балотувався від партії "Фронт змін".