22.07.2018, Неділя, 14:00

USD 26.3400

EUR 30.8100

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

У Януковича вимагають припинити геноцид школярів Донецької області

01 грудня 2011

Мер міста Слов'янськ Донецької області Неля Штепа закупила для слов'янських шкіл картоплю за ціною 9 грн. за кілограм при максимальною ринковою ціною 3 грн. У зв'язку з цим фактом громадська організація «Правовий захист» звернулася до Президента України негайно зупинити корупцію в мерії Слов'янська. Як пише інтернет-видання "Час" - про це сьогодні повідомили в прес-службі організації «Правовий захист».

«Сьогодні українські фермери продають картоплю рекордного врожаю за ціною від 60 копійок до 3 гривень. Ми просимо Президента України Віктора Януковича дати доручення Генеральному прокурору України Віктору Пшонці перевірити законні підстави закупівлі продуктів школярам Слов'янська за свідомо завищеними цінами, і це стосується не тільки картоплі, а й інших продуктів харчування. Це ж парадокс, коли Гарант Конституції оголошує боротьбу з корупцією, а мерії окремих міст, будучи членами Партії регіонів, своїми діями повністю дискредитують як політику Президента, так і партійний імідж в Донецькій області», - йдеться у зверненні до Віктора Януковича.
Також правозахисники вимагають від мера Слов'янська припинити спекуляції на проблематиці українських чорнобильців. Нагадаємо, що на сесії Слов'янської міської ради Неля Штепа заявила про свою відмову від надбавки до зарплати на користь чорнобильців, запропонувавши перерахувати суму надбавки Центру дитячої реабілітації. Правда, у цій ситуації не зрозуміло, яке відношення до цього центру мають чорнобильці.
«Політика - це не завжди чесна гра, але спекуляція на дітях, обкрадених «мерськими тендерами» на картоплі по 9 грн. є верхом цинізму і яскравим прикладом геноциду по відношенню до підростаючого покоління. Ми також просимо губернатора Донеччини Андрія Шишацького дати службові рекомендації пані Штепі замість спекуляцій на проблемах чорнобильців та Голодомору 1932-33 років, припинити мор школярів Слов'янська корупційними схемами по картоплі за 9 гривень», - заявляють правозахисники.