22.07.2018, Неділя, 13:58

USD 26.3400

EUR 30.8100

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Ізраїльська поліція на вимогу українських спецслужб затримала Мельниченка

01 грудня 2011

Учора о 16.37 ізраїльська поліція на вимогу українських спецслужб затримала екс-майора Управління Держохорони Миколу Мельниченка, але невдовзі відпустила. Про це розповів сам екс-майор.

Мельниченко повідомив, що українські спецслужби надали ізраїльським інформацію про те, що він може скоїти замах на Президента України Віктора Януковича, який перебуває зараз в Ізраїлі з державним візитом.
Але за словами екс-майора, він тільки мав намір передати Президенту "важливі документи, які б допомогли суттєво знизити рівень корупції в Україні, повернути державі десятки мільярдів украдених коштів, а також викрити "перевертнів" у спецслужбах".
Про цей намір екс-майор, за його словами, повідомив заздалегідь близьке оточення Віктора Януковича, передає радіо "Ера".
"Я забронював номер у готелі "Девід цитадель", де зупинився Янукович, а також повідомив чергового готелю про час свого прибуття. Коли я в приїхав і вийшов з автомобіля, мене вже чекали, мене оточила група з 15 осіб, один з яких представився поліцейським і сказав російською мовою, що його звати Діма. Він повідомив, що на запит української сторони для з'ясування всіх обставин мене доставляють у відділок єрусалимської поліції на три години або в разі потреби - на 48 годин…Поліцейські поцікавилися, чи маю я зброю, я запропонував, аби вони самі перевірили, вони так і зробили, нічого, звісно, не знайшовши. Слідчий запитав, чи вчиняв я якісь злочини в Україні. Я йому пояснив, що проти мене було сфабриковано кримінальну справу в Україні. При цьому я помітив у нього на столі запит з вимогою української сторони щодо мого арешту та екстрадиції в Україну", - повідомив Мельниченко.
За його словами екс-майора, після кількагодинного перебування у відділку поліцейський вибачився і повідомив, що поліція Ізраїлю жодних претензій до нього не має.