23.05.2018, Середа, 21:37

USD 25.9400

EUR 30.5000

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Міжнародні місії визнали українські вибори

26 травня 2014

Низка міжнародних місій, які спостерігали за президентськими виборами в Україні, назвали їх такими, що відбулися, і високо оцінили організацію. Спостерігачі відзначили відсутність порушень під час волевиявлення. Низка міжнародних місій, які спостерігали за президентськими виборами в Україні, назвали їх такими, що відбулися, і високо оцінили організацію, повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс у понеділок, 26 травня, повідомляє Кореспондент.

"Міжнародні спостерігачі визнали вибори в Україні такими, що відбулися і відзначили високий рівень організації виборчого процесу", - наводить слова Перебийніса УНН.

Перебийніс зазначив, що серед цих міжнародних місій - у першу чергу, Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ), Організація за демократію та економічний розвиток (ГУАМ), Канадська місія, а також численні спостерігачі з багатьох країн світу.

Водночас міжнародні спостерігачі також відзначили відсутність порушень під час волевиявлення, а також оголосили, що вибори були мирними, незважаючи на ситуацію у країні.

"Спостерігачі та місії відзначили відсутність правопорушень під час виборів, а також відсутність фактів перешкоджання волевиявленню громадян, і зазначили, що вибори відбулися мирно, незважаючи ситуацію з безпекою у деяких регіонах, де неможливо було забезпечити волевиявлення громадян", - резюмував Перебийніс.