18.07.2018, Середа, 04:18

USD 26.1800

EUR 30.6300

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Нову владу може чекати такий же фінал, як і попередню, - Гриценко

04 березня 2014

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та глава СБУ Валентин Наливайченко мають відповісти: чому й досі непокарані вбивці протестувальників. Про це у коментарі Gazeta.ua сказав народний депутат Анатолій Гриценко.

"Хотів би думати, що це просто непрофесійність. Але залишається "але". Не хотілося б думати, що хтось торгується: кого саджати, а кого ні, кого випустити за кордон, а кого не випустити. Нову владу може чекати те, що й попередню. Януковича потрібно було арештовувати негайно, а не розказувати, як Аваков, що "ми не могли жорстко реагувати відносно Януковича, щоб не дестабілізувати ситуацію і не дати привід сусідній державі". Це надумані причини", - зауважив політик.

На його думку, Янукович повинен був сісти за злочини, які вчинив.

"Ми жили в часи фактичної війни і питання відповідальності нинішніх посадовців за незатримання вбивць, були не на часі. Зараз вже потрібно ці питання ставити. Люди не пробачать і не дадуть заговорити ситуацію. Ті, хто віддавав злочинні накази й ті, хто їх виконував, спричинивши масові вбивства та каліцтва, повинні відповісти на найвищою планкою закону. Якщо ж це не буде зроблено, міністр внутрішніх справ, голова СБУ, генпрокурор повинні піти геть", - наголосив Гриценко.