23.02.2019, Субота, 01:04

USD 26.9000

RUB 0.3950

EUR 30.4000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Гей-тітушкам заборонять відвідувати тематичні клуби Києва

15 січня 2014

Після проведення псевдогей-прайду 11 січня, учасники, які належали до ЛГБТ-спільноти, матимуть проблеми із потраплянням в найвідоміші гей-заклади столиці. Одним із ініціаторів такого рішення став арт-директор клубів «Pomada» і «AndyBar» Костянтин Гнатенко.

Така реакція була викликана тим, що проплачений, спекулятивний марш суперечив позиції офіційних ЛГБТ-спільнот і мав на меті дискредитувати Євромайдан. А з ним і численну гей-ком’юніті, яка була представлена 11 січня переодягненими лжегеями і тими, хто все ж належить до ЛГБТ і вирішив підзаробити грошей, відгукнувшись у соціальній мережі «ВКонтакте» прийти на «захист прав сексуальних меншин», повідомляє Національний ЛГБТ-портал України.
За інформацією з соцмережі «ВКонтакте» учасників підбирали на «обмежену кількість місць» за 150 -200$. Одним із міст, де проводився збір був Дніпропетровськ, звідки організований автобус привіз учасників, яким «організатори і меценати готові були надати фінансову допомогу і брали на себе всі транспортні видатки».В коментарі ЛГБТ-порталу арт-директор найвідоміших столичних гей-клубів Костянтин Гнатенко зазначив: «Ми одностайно прийняли таке рішення і культурно попросили провокаторів залишити наші клуби. Людей, що "попались" на провокацію і все зрозуміли, просто застерегли від подібних акцій, зробили це прямісінько зі сцени! Провокатори, продажні псевдо-активісти повинні знати, що бути поруч з ними людям із гідністю, просто ОГИДНО!»