25.06.2018, Понеділок, 08:41

USD 26.0000

RUB 0.3790

EUR 30.1000

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Семирiчна українка стала чемпiонкою свiту по фiтнес-бiкiнi

25 грудня 2013

Титул чемпiонок свiту у дитячому фiтнес-бiкiнi завоювали двi юнi черкащанки – семирічна Анна Мельникова та одинадцятирічна Марина Гончаренко.

Нагородження переможцiв вiдбулося в рамках 14-го фiтнес-турнiру «РІЗДВЯНІ КАНІКУЛИ – 2014», котрий щорiчно проходить у Черкасах напередодні Новорічних свят. У ходi церемонiї нагородження молодi спортсменки отримали особистi призи від Оксани Давидової - вiдомої украiнської спортсменки-бiкiнiстки і чемпiонки Европи, передає StarLife.

Оксана Давидова нагороджує юних спортсменів фітнес-турніру


«Впевнена, що переможцi вразили не лише мене i присутнiх, вони вразили увесь спортивний свiт. Досягнути таких результатiв можуть виключно талановитi дiти i, безумовно, дуже працьовитi».
Оксана Давидова подарувала всiм спортсменам Черкаської обласної Федерацiї бодибiлдингу i фiтнесу - татамі. Презентоване професiйне спорядження дозволить пiдвищити ефективнiсть тренувань та значно зменшить травматизм.
Президент Федерацiї – Антонiна Оробець, у свою чергу вiдмiтила, що «такого дорогого и необхiдного нам предмету, нiхто нiколи ще не дарував».
Наостанок нагадаємо, що у 2010 роцi Конгрес Мiжнародної федерацiї бодибiлдингу i фiтнесу (IFBB) затвердив нову номiнацiю "бiкiнi моделi". Вона призначена для представниць прекрасної статi з красивими лiнiями тiла та якi займаються спортом i дотримуються дiєти. За декiлька рокiв "бiкiнi" набрав популярностi i впевнено увiйшов у свiт великого спорту як окрема категорiя. В Украiнi цей вид спорту швидко набирає силу i стає все бiльш затребуваним. Поєднання краси, сили та витривалостi зробили номiнацію фітнес-бiкiнi однiєю iз найбiльш привабливих та красивих серед iнших видiв змагального фiтнесу.