17.07.2018, Вівторок, 16:41

USD 26.1800

EUR 30.6300

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Голландці подарували музею Шевченка англомовне видання "Кобзаря"

29 листопада 2013

Видавництво з Королівства Нідерландів надіслало в подарунок музею Тараса Шевченка в Києві 100 примірників нового англомовного видання "Кобзаря".

Про це повідомив директор видавництва Glagoslav Publications (м. Гертогенбос, Королівство Нідерландів) Максим Ходак, передає Укрінформ.


"200-річний ювілей Тараса Шевченка, широко відзначатиметься не тільки в Україні а й за її межами. Долучитися до цієї визначної події було вирішено і у видавництві Glagoslav Publications. На гроші, зібрані меценатами в Сполучених Штатах Америки та Англії, ми видали "Кобзар" англійською мовою. 100 перших примірників цієї книги було вирішено направити в якості подарунка Національному музею Тараса Шевченка", - розповів М. Ходак.

З його слів, переклад книги з української на англійську мову здійснили провідні лінгвісти, письменники та літературознавці з Сполучених Штатів Америки, Англії та Королівства Нідерландів.

Загальний наклад англомовного "Кобзаря" становить 5000 тис. екземплярів. "Зараз тривають митні процедури, якими займається відділ митного оформлення міжнародних поштових відправлень Київської регіональної митниці. Впевнений, що після всіх формальностей, наш подарунок займе належне місце серед експонатів Національного музею Тараса Шевченка в Києві", - зазначив М. Ходак.

Нагадаємо, Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) внесла 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка до Календаря пам'ятних дат.