23.02.2019, Субота, 00:54

USD 26.9000

RUB 0.3950

EUR 30.4000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Одеську облраду очолив "регіонал" Тиндюк

14 листопада 2013

В Одеської обласної ради - новий голова. На цей пост у четвер, 14 листопада, обраний член Партії регіонів Микола Тиндюк. Відставку попереднього свого голови Миколи Пундика депутати облради прийняли на тій же сесії.

"Я маю намір працювати на благо Одеської області", - сказав М.Тиндюк під час обрання, передає Укрінформ.


Питання про відставку його попередника М.Пундика було внесене в ході сесії 14 листопада.

"Причина в тому, що прийшла нова команда, яка має працювати на благо області. Я залишаюся у команді, в якій прийшов", - пояснив свою відставку М.Пундик.

Він додав, що залишається в команді президента і Партії регіонів, а також депутатом облради.

Нагадаємо, на день раніше, 13 листопада, в ЗМІ з'явилася інформація, що на засіданні фракції ПР було прийнято рішення про переобрання голови облради і висунення на цю посаду депутата Миколи Тиндюка. Але в порядок денний сесії облради питання заздалегідь не було внесене.

Як повідомляло раніше агентство, зовсім недавно в Одеській області сталися суттєві кадрові зміни. 8 листопада президентським указом новим керівником Одеської ОДА був призначений Микола Скорик, який змінив на цій посаді Едуарда Матвійчука. 4 листопада Одеська міська рада взяла до відома заяву про відставку міського голови Одеси Олексія Костусєва.

Довідково. Тиндюк Микола Андрійович народився 1949 року в м.Помічна Кіровоградської області. У 1976 році закінчив Одеський політехнічний інститут за фахом "інженер електронної техніки", після чого був прийнятий на роботу в планову комісію Одеського облвиконкому, де пройшов шлях від старшого інженера до начальника Головного управління облдержадміністрації.

У 1998-2005 роках був першим заступником голови Одеської облдержадміністрації.

З 2006 року обирався заступником, а потім двічі першим заступником голови Одеської облради, першим замголови перебував до нинішнього обрання головою облради.

М.Тиндюк також президент Асоціації "Електронна Одещина", яка має на меті розвиток інформатизації і надання інформаційних послуг, перший заступник голови Басейнової ради Дністра.

Одружений. Син - Тиндюк Андрій Миколайович - директор КП "Обласний інформаційно-аналітичний центр".

У М.Тиндюка - дві внучки.